Tradičná Lehotská Púť (15.09.2014)

Po upršaných dňoch sa v pondelok 15. septembra 2014 vyjasnilo, a mohli sme tak organizovať tradičnú Lehotskú púť ku Kaplnke Sedembolestnej Panny Márie. Pomaly sa obcou začali presúvať ľudia, ktorých cestou na kaplnku  lákala vôňa pripravovaného guláša. Všetko začalo o 10.00 hodine, keď sme sa všetci stretli pred Krížovou cestou Sedembolestnej. Pri každom zastavení sme sa pomodlili Krížovú cestu. Následne pán farár odslúžil svätú omšu v kaplnke a po modlitbách sme sa už presunuli na malé „agapé“ k už uvarenému a vôňou lákajúcemu gulášu. Gazdinky podonášali aj koláče a iné dobroty, ktoré nás posilnili na cestu domov. Ďakujeme všetkým zúčastneným za vytvorenie príjemnej atmosféry ako aj všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na príprave akcie.
Fotky  si môžete pozrieť v našej fotogalérii